Mats Rydstern oljemålning

Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning
Mats Rydstern oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS RYDSTERN (född 1952): Stilleben med frukt och flaskor, signerad och daterad a tergo, Mats Rydstern -84, olja på duk, ca ca 90x105 cm

632498

2019-04-08