Goldscheider, Germaine Bouret, figurin

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLDSCHEIDER, figurin av Germaine Bouret, omkring 1907, stämplad Goldscheider 7835, höjd ca 25 cm

Smärre slitage

632499

2019-04-08