Bägare servettring Moskva silveremaljarbete

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, SERVETTRING, silver, emaljarbete, invändigt förgyllda, stämplade Moskva 1900-talets början

632505

2019-04-08