Bägare servettring Moskva silveremaljarbete
Valmis
2019-04-08
632505
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BÄGARE, SERVETTRING, silver, emaljarbete, invändigt förgyllda, stämplade Moskva 1900-talets början