Supkalk silver Arvid Östman

Supkalk silver Arvid Östman
Supkalk silver Arvid Östman
Supkalk silver Arvid Östman
Supkalk silver Arvid Östman
Supkalk silver Arvid Östman
Supkalk silver Arvid Östman
Supkalk silver Arvid Östman
Supkalk silver Arvid Östman
Supkalk silver Arvid Östman
Supkalk silver Arvid Östman

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARVID ÖSTMAN ( verksam 1811-1823), supkalk, silver, stämplad Östhammar 1812, höjd 12,5 cm

Slitage och något bucklig

632512

2019-04-08