Solspegel

Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, sk solspegel, trä, konkavt spegelglas, 1900-talets senare del, diameter ca 52 cm

Bruksslitage

632517

2019-04-08