Dinky Toys modellbilar
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DINKY TOYS MODELLFORDON, 6 st, 1950-60-tal, bestående av Ford Zephyr, Singer Gazelle, Ford Sedan, Sunbeam Rapier, Austin Somerset, Austin Devon,
Ford Sedan med mindre lackskada på vänster framskärm, Austin Devon med mindre lackskada på motorhuv, obetydliga skador
632518
2019-04-08