Kabinettskåp
2019-04-09
632532
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KABINETTSKÅP, 1800-talets slut, ek, skuren dekor, svärtade benställning, skrivskiva, bakomliggande lådinredning, höjd 178, 96x52 cm, nyckel finns
Spirckor, en dragknopp med lagning