Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVVAS, porslin, Kina, 1800-talets slut, rouleauform, dekor av reserver med figurscen mot fond av "broken ice" i underglasyrblått, höjd ca 56 cm
Nedslipad hals, lagning
632536
2019-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här