Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL AXELSON (1854-1892): "Alger", signerad och daterad Axel Axelson 87, akvarell, ca 36,5x17,5 cm cm
632537
2019-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här