Axel Axelson akvarell

Axel Axelson akvarell
Axel Axelson akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL AXELSON (1854-1892): "Alger", signerad och daterad Axel Axelson 87, akvarell, ca 36,5x17,5 cm cm

632537

2019-04-09