Fåtölj och fotpall SeatUp
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ samt FOTPALL, ´´SeatUp´´, 2000-tal, O H Sjögren, Tranås, björk, sits och rygg klädda i rot tyg, lös nackkudde, mekanisk funktion som dämpar när man sätter sig ner, lyfter sig när man skall ställa sig upp, brickmärkt, sitthöjd ca 50 cm
Bruksslitage, märken, repor
632541
2019-04-09