Fernand Legér litografi

Fernand Legér litografi
Fernand Legér litografi
Fernand Legér litografi
Fernand Legér litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FERNAND LEGÉR, (Frankrike 1881-1955), efter: Häst, signerad i trycket F. L 48, färglitografi, ca 27x20,5 cm

Zustandsbeschreibung

632543

2019-04-09