Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FERNAND LEGÉR, (Frankrike 1881-1955), efter: Häst, signerad i trycket F. L 48, färglitografi, ca 27x20,5 cm
Zustandsbeschreibung
632543
2019-04-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner