Dinky Toys modellbilar
Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
DINKY TOYS MODELLFORDON, 5 st, 1950-60-tal, bestående av Bentley S2, Spitfire, MG B, Austin Atlantic, Maserati (sistnämda från Frankrike)
Obetydliga skador, Austin Atlantic samt Spitfire med mindre lackskada
632546
2019-04-09