Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, 1900-talets början, stående kvinnofigur, signerad O. Sensmuras, brons, höjd inkl stensockl 36 cm
sockel med nagg
632550
2019-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här