Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÄGGKOPPSSTÄLL, med skedar, 1900-tal, Louis XV stil, nysilver, 6 äggkoppar, höjd 22 cm
Slitage, fästte för en äggkopp skadad
632552
2019-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här