Äggkoppsställ

Äggkoppsställ
Äggkoppsställ
Äggkoppsställ
Äggkoppsställ
Äggkoppsställ
Äggkoppsställ
Äggkoppsställ
Äggkoppsställ
Äggkoppsställ
Äggkoppsställ
Äggkoppsställ
Äggkoppsställ
Äggkoppsställ
Äggkoppsställ

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄGGKOPPSSTÄLL, med skedar, 1900-tal, Louis XV stil, nysilver, 6 äggkoppar, höjd 22 cm

Slitage, fästte för en äggkopp skadad

632552

2019-04-09