Ljusstake för 3 ljus, Silver, CGH 1934

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, silver, CGH, 1934, för tre ljus, fylld botten höjd ca 21, bredd 31 cm

Bruksslitage, bucklor, anlupet

632561

2019-04-09