Pierre Forsell ljusstakar
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE FORSELL, (3) ljusstakar, 1 par, mässing, cylinderformad bas, stämplade Skultuna 1607 Sweden P Forsell med följer också en brevpress märkt Arthur (?) Kolbäck, ljusstakarnas höjd ca 20,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
632564
2019-04-09