Pierre Forsell ljusstakar

Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar
Pierre Forsell ljusstakar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE FORSELL, (3) ljusstakar, 1 par, mässing, cylinderformad bas, stämplade Skultuna 1607 Sweden P Forsell med följer också en brevpress märkt Arthur (?) Kolbäck, ljusstakarnas höjd ca 20,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

632564

2019-04-09