Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1900-talets slut, förgylld dekor med bladguld, spegel höjd 110x42 cm, Konsolbord höjd 65, 55x24

Bruksslitage

632570

2019-04-09