Bruno Mathsson ´´Superellips

Bruno Mathsson ´´Superellips
Bruno Mathsson ´´Superellips
Bruno Mathsson ´´Superellips
Bruno Mathsson ´´Superellips
Bruno Mathsson ´´Superellips
Bruno Mathsson ´´Superellips
Bruno Mathsson ´´Superellips
Bruno Mathsson ´´Superellips
Bruno Mathsson ´´Superellips
Bruno Mathsson ´´Superellips

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, soffbord, 2000-tal, oval skiva fanérad i masurbjörk, Mathson International, etikettmärkt, höjd ca 52, 120x80 cm

Bruksslitage, repor, märken

632577

2019-04-09