Modellbilar

Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLBILAR, 11 st, 1950-70-tal, bestående av Politoys, Alfa Romeo-Giulia SS, Fiat 850-Coupe, Porsche 912, Taunus 20 MTS, Lion Car, DKW, Opel Rekord, CIJ, Simca 1000, Facellia, JRD, lastbil Citroen P55, 2 st omärkta Grehound bussar

Bussarna med lackskador, obetydliga skador

632586

2019-04-14