Sockertänger sterlingsilver London

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER & WILLIAM BATEMAN, sockertång, stämplad London 1809, HESTER BATEMAN, sockertång, stämplad London 1700-talets slut, sterlingsilver, graverad dekor, längd 13-15 cm, vikt 52 g

632588

2019-04-09