Lise Lundgren

Lise Lundgren
Lise Lundgren
Lise Lundgren
Lise Lundgren
Lise Lundgren
Lise Lundgren

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISE LUNDGREN (född 1948), Flicka med krukor, olja på duk 85x58 cm, signerad och daterad- 74

632592

2019-04-09