Severin Nilson oljemålning

Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap, olja på duk 40x64 cm, monogramsignerad SN samt a tergo betitlad

Krackelyr

632596

2019-04-09