Karl Tirén akvarell

Karl Tirén akvarell
Karl Tirén akvarell
Karl Tirén akvarell
Karl Tirén akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL TIRÉN (1869-1955): Fjällandskap, signerad samt daterad 98, akvarell, ca 24x34 cm

632598

2019-04-09