Oljemålning Emile Breysse

Oljemålning Emile Breysse
Oljemålning Emile Breysse
Oljemålning Emile Breysse
Oljemålning Emile Breysse
Oljemålning Emile Breysse
Oljemålning Emile Breysse

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMILE BREYSSE (1880-1965): "Dahlias", signerad Emile Breysse, olja på pannå, ca 62x52 cm

632601

2019-04-09