Sjal

Sjal
Sjal
Sjal
Sjal

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

SJAL, paisley, 1800-talets andra hälft, ca 320x156 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

632608

2019-04-10