Vikskärm rotting

Vikskärm rotting
Vikskärm rotting
Vikskärm rotting
Vikskärm rotting

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, 3 sektioner, rotting, 1900-talets andra hälft, höjd ca 183, 3x50 cm

Slitage, smärre "släpp"

632624

2019-04-09