Claes Hake brons

Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

CLAES HAKE (född 1945): Figur, signerad Hake, numrerad XXIX/VIII och daterad 2007, patinerad brons, höjd inklusive träsockel ca 39 cm

632636

2019-04-09