Torsten Hult oljemålning

Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN HULT (född 1922): "Nattens frösättning", T Hult -63, samt a tergo signerad och betitlad, olja på pannå, ca 37x46 cm

632637

2019-04-09