Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅPSLUCKA, 1700-tal, rokoko, skuren spegel i relief, rundade hörn, infälld stjärna, samtida snäpplås, ca 77x56 cm
Nyckel medföljer
Åldersrelaterat slitage
632641
2019-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här