Skåpslucka rokoko

Skåpslucka rokoko
Skåpslucka rokoko
Skåpslucka rokoko
Skåpslucka rokoko
Skåpslucka rokoko
Skåpslucka rokoko
Skåpslucka rokoko
Skåpslucka rokoko

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅPSLUCKA, 1700-tal, rokoko, skuren spegel i relief, rundade hörn, infälld stjärna, samtida snäpplås, ca 77x56 cm

Nyckel medföljer

Åldersrelaterat slitage

632641

2019-04-12