Gabriele Mucchi Susanna Zanotta

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GABRIELE MUCCHI, "Susanna", fåtöljer, 1 par, stomme i krom, Italien, 1900-talets slut, Zanotta, grön skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage

632642

2019-04-09