Esaias Thorén tusch
2019-04-09
632653
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad E Thorén -81, tusch på papper, dagermått ca 20x20 cm