Zieglermatta

Zieglermatta
Zieglermatta
Zieglermatta
Zieglermatta

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, ull på bomullsvarp, Ziegler, 2000-tal, ca 200x148 cm

Smärre slitage

632667

2019-04-18