Balustradfåtölj

Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BALUSTRADFÅTÖLJ, 1800/1900-tal, armstöd och ben i lövträ, stoppad textil klädsel,, sitthöjd ca 47, djup 90 samt högsta höjd 96 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

632686

2019-04-09