Matsalsbord rokokostil

Matsalsbord rokokostil
Matsalsbord rokokostil
Matsalsbord rokokostil
Matsalsbord rokokostil
Matsalsbord rokokostil
Matsalsbord rokokostil
Matsalsbord rokokostil
Matsalsbord rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATSALSBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor av musselformationer samt fjällskärning, bemålat i gräddvitt, detaljer i guld, 3 iläggsskivor (50 cm), höjd ca 76, diameter 115 cm, total längd ca 265 cm

Kuntoraportti

Slitage

632691

Päivämäärä:

2019-04-09