Matsalsbord rokokostil
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MATSALSBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor av musselformationer samt fjällskärning, bemålat i gräddvitt, detaljer i guld, 3 iläggsskivor (50 cm), höjd ca 76, diameter 115 cm, total längd ca 265 cm
Kuntoraportti
Slitage
632691
Päivämäärä:
2019-04-09