Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, teak samt bemålad plåt, 1960-tal, höjd 62, 26x80

Bruks och åldersrelaterat slitage

632708

2019-04-09