Skrivbord i gustaviansk stil
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats, 1900-talets början, gustaviansk stil, fanérat i mahogny, delvis förgyllda beslag i mässing, överdel med jalusidörr, höjd 76 (132), 172x85 cm
Ställvist blekt, slitage och sprickor
632713
2019-04-09