Skrivbord i gustaviansk stil

Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, 1900-talets början, gustaviansk stil, fanérat i mahogny, delvis förgyllda beslag i mässing, överdel med jalusidörr, höjd 76 (132), 172x85 cm

Ställvist blekt, slitage och sprickor

632713

2019-04-09