Arne Norell, fåtölj "Leonora"

Arne Norell, fåtölj
Arne Norell, fåtölj
Arne Norell, fåtölj
Arne Norell, fåtölj
Arne Norell, fåtölj
Arne Norell, fåtölj
Arne Norell, fåtölj
Arne Norell, fåtölj
Arne Norell, fåtölj
Arne Norell, fåtölj

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE NORELL, "Leonora", fåtölj, Norell Möbler, 1900-talets andra hälft, klädsel i grönt skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm
Slitage på klädsel

Slitage på klädsel

632736

2019-04-09