Serveringsvagn
2019-04-09
632740
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1980-tal, stomme i metall, skivor i röktonat glas, på hjul, höjd ca 62, 84x42 cm
Skivor med rispor och repor. Slitage.