Dosor 1700-tal

Dosor 1700-tal
Dosor 1700-tal
Dosor 1700-tal
Dosor 1700-tal
Dosor 1700-tal
Dosor 1700-tal
Dosor 1700-tal
Dosor 1700-tal
Dosor 1700-tal
Dosor 1700-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 2 st, emalj på koppar, 1700-tal, med landskapsmotiv resp. blomdekor, höjd 3, 5,7x4,5 resp. höjd 4,8x6,5 cm

Omfattande skador och sprickor

632754

2019-04-10