Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSOR, 2 st, emalj på koppar, 1700-tal, med landskapsmotiv resp. blomdekor, höjd 3, 5,7x4,5 resp. höjd 4,8x6,5 cm
Omfattande skador och sprickor
632754
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här