Klubbat för:
2 400 SEK
1 800 SEK
LUKTDOSA, s.k. hovedvandsæg, höjd ca 7,5 cm, DOSOR, 4 st, delvis silver, varav 3 st med agater, TÄNDARE, sterlingsilver, Sheffield, svenska importstämplar, godronnerat lock, 18/1900-tal
632755
2019-04-10