Luktdosa dosor tändare

Luktdosa dosor tändare
Luktdosa dosor tändare
Luktdosa dosor tändare
Luktdosa dosor tändare
Luktdosa dosor tändare
Luktdosa dosor tändare
Luktdosa dosor tändare
Luktdosa dosor tändare
Luktdosa dosor tändare
Luktdosa dosor tändare

Klubbat för:

2 400 SEK

1 800 SEK

LUKTDOSA, s.k. hovedvandsæg, höjd ca 7,5 cm, DOSOR, 4 st, delvis silver, varav 3 st med agater, TÄNDARE, sterlingsilver, Sheffield, svenska importstämplar, godronnerat lock, 18/1900-tal

632755

2019-04-10