Askar dosor 18/1900-tal

Askar dosor 18/1900-tal
Askar dosor 18/1900-tal
Askar dosor 18/1900-tal
Askar dosor 18/1900-tal
Askar dosor 18/1900-tal
Askar dosor 18/1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASKAR, med lock, 2 st, lackarbeten, DOSOR, 3 st, 18/1900-tal, bl a i sköldpadd varav en med monogram i guld samt en i form av sko, längd ca 5-11 cm

Skador, sprickor

632756

2019-04-10