Bengt Landegren oljemålning

Bengt Landegren oljemålning
Bengt Landegren oljemålning
Bengt Landegren oljemålning
Bengt Landegren oljemålning
Bengt Landegren oljemålning
Bengt Landegren oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LANDEGREN (samtida): motiv med kakelugn, monogramsignerad och daterad 77, olja på duk, ca 24x22 cm

632769

2019-04-09