Soffbord
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD med klaffar, engelsk stil, mahogny, delvis läderklädd skiva, fotavslut i mässing i form av lejontassar, lådor i sargen, höjd ca 58, 144x65, klaffarna vardera ca 19 cm
Slitage och repor
632791
2019-04-11