Dantestol

Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ/KARMSTOL, s k Dantestol, 1900-talets första hälft, ek, med rikligt dekor av bl a lejonmaskaron, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, klädsle med skador

632802

2019-04-11