Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJ/KARMSTOL, s k Dantestol, 1900-talets första hälft, ek, med rikligt dekor av bl a lejonmaskaron, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, klädsle med skador
632802
2019-04-11