Klubbat för:
750 SEK
600 SEK
TEATERAFFISCHER, 2 st, 1950-tal, Vasan, "Glädjespridaren" och "I kväll Samarkand", ca 48x40 cm, ramade
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
632806
2019-04-16