Andreas Wargenbrant bulldog i brons

Klubbat för:

9 400 SEK

6 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Bulldog, signerad och numrerad 2/25, mörkpatinerad fylld brons, höjd ca 46 cm

632813

2019-04-14