Josef Frank Firma Svenskt Tenn bord

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

JOSEF FRANK, modell 1133, bord med klaffar, skiva fanerat i mahogny, klaffar och underrede i massiv mahogny, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft, ca höjd 55, längd 80/130x40 cm

Kuntoraportti

bruksslitage smärre märken och repor

632820

Päivämäärä:

2019-04-09