Josef Frank Firma Svenskt Tenn bord
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
JOSEF FRANK, modell 1133, bord med klaffar, skiva fanerat i mahogny, klaffar och underrede i massiv mahogny, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft, ca höjd 55, längd 80/130x40 cm
Kuntoraportti
bruksslitage smärre märken och repor
632820
Päivämäärä:
2019-04-09