Hörnskåp 1800-talets andra hälft
2019-04-10
632829
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt och valnötsrot, svarvade fötter, höjd ca 116, 72x48, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre fanérskador