Aimo Okkolin

Aimo Okkolin
Aimo Okkolin
Aimo Okkolin
Aimo Okkolin
Aimo Okkolin
Aimo Okkolin
Aimo Okkolin
Aimo Okkolin
Aimo Okkolin
Aimo Okkolin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AIMO OKKOLIN, (1917-1982), vas samt skål, signerade, slipad dekor, vas med höjd 21, skål med diameter 24 cm

Smärre slitage, rispor

632830

2019-04-09